Zlacnili sme vegánske darčekové sety

Využite náš povianočný výpredaj! Zlacnili sme 3 druhy darčekových balíčkov vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept balené v taštičke z organickej bavlny. V každej sa nachádza ľahký krém na ruky a vlasy doplnený šampónom a kondicionérom. Vyberajte podľa typu vlasov, len do vypredania zásob – v zľavách až 18 %! Pýtajte pri osobnej návšteve priamo na salóne Strokoway alebo využite nákup online.
 
Kompletný zoznam vegánskych darčekových setov v elegantnej taštičke nájdete u nás na eshope. 
 

Vyberajte podľa typu vlasov:

  • Hydrate na hydratáciu  suchých a kučeravých vlasov,
  • Glow na lesk farbených vlasov,
  • Replenish na regeneráciu odfarbených alebo inak oslabených vlasov.

Využite online nákup na Strokowayshope všetko vo výhodných akciových cenách.

Na Valentína sa môžete zásobiť už teraz…nakupujte výhodne a zároveň podporíte udržateľnosť. Produkty sú balené v PCR recyklovaných obaloch. Vegánska vlasová kozmetika je bez parabénov, silikónov a umelých prísad.  
 
odporúča Miroslava Stroková, hairstylistka a majiteľka Strokoway salon a Strokowayshop
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Darček zdarma k vlasovej maske

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si jednu výživnú vlasovú masku bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám