Zlacnili sme vegánske darčekové sety

Využite náš povianočný výpredaj! Zlacnili sme 3 druhy darčekových balíčkov vegánskej vlasovej kozmetiky Authentic Beauty Concept balené v taštičke z organickej bavlny. V každej sa nachádza ľahký krém na ruky a vlasy doplnený šampónom a kondicionérom. Vyberajte podľa typu vlasov, len do vypredania zásob – v zľavách až 18 %! Pýtajte pri osobnej návšteve priamo na salóne Strokoway alebo využite nákup online.
 
Kompletný zoznam vegánskych darčekových setov v elegantnej taštičke nájdete u nás na eshope. 
 

Vyberajte podľa typu vlasov:

  • Hydrate na hydratáciu  suchých a kučeravých vlasov,
  • Glow na lesk farbených vlasov,
  • Replenish na regeneráciu odfarbených alebo inak oslabených vlasov.

Využite online nákup na Strokowayshope všetko vo výhodných akciových cenách.

Na Valentína sa môžete zásobiť už teraz…nakupujte výhodne a zároveň podporíte udržateľnosť. Produkty sú balené v PCR recyklovaných obaloch. Vegánska vlasová kozmetika je bez parabénov, silikónov a umelých prísad.  
 
odporúča Miroslava Stroková, hairstylistka a majiteľka Strokoway salon a Strokowayshop
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám