Čapovacia stanica – Refill bar | STROKOWAY SALON

Prvý Refill Bar
zn. Authentic Beauty Concept
nájdete iba u nás!

Jediný salón na Slovensku
s vlastnou plniacou stanicou

Sme hrdí, že sme 14.6.2021 uviedli do prevádzky prvú plniacu stanicu na vegánske šampóny a kondicionéry Authentic Beauty Concept. Touto cestou by sme chceli urobiť krok k udržateľnosti prírody a byť vzorom pre kaderníctva aj ich klientov. Nechceme generovať viacej plastov, práve naopak – je potrebné ich spoločne znižovať. Menej plastov, viac uvedomenia.

Prečo to vzniklo?

Máte svoj opakovane použiteľný hrnček na kávu alebo fľašu na vodu? Podobný zvyk chceme v spolupráci so zn. Authentic Beauty Concept a Refill stanicou zaviesť aj do kaderníctva. Využili sme možnosť, vytvoriť pre milovníkov autentickej krásy miesto, kde si vedia doplniť svoju obľúbenú vlasovú kozmetiku. Aj takto pomáhame spoločne zachovať udržateľnosť a znižovať plastový odpad. Milujeme prírodu a zdravé vlasy. 

Ktoré šampóny a kondicionéry?

Refill Bar ponúka štyri druhy vegánskych šampónov a kondicionérov bez parabénov,  silikónov a umelých farbív.  Na svoje si prídu všetky typy vlasov: Hydrate na suché vlasy, Glow na farbené vlasy, Amplify pre objem vlasov, Replenish na regeneráciu vlasov. Nejde len o to z čoho sú šampóny a kondicionéry vyrobené, ale dôležité je aj samotné balenie –  fľaša  je maximálne udržateľná a vyrobená z 92% reyklovaného plastu.

Ako to presne funguje?

Vyberte sa na cestu za prirodzenou krásou, navštívte nás v Bratislave. Už pri prvom plnení dostanete zároveň aj svoju personalizovanú fľašku na vegánsky šampón alebo kondicionér. Náš odborný personál vám pri prvej objednávke doplnenia poradí s výberom vlasovej kozmetiky na váš typ vlasov a fľašu vám doplní, označí osobnou etiketou s vašim menom aj dátumom plnenia. Motto na čapovacej stanici znie: Urobte niečo pre životné prostredie a prineste svoju fľašu späť. Ušetríte 10% s každým jej doplnením.

Kedy a za koľko?

Čapovanie je od utorka do piatku, v čase od 8.00 – 19.00 hod., Strokoway salon, Cintorínska 13, Bratislava. Fľaša z recyklovaného materiálu má objem 250 ml a je súčasťou prvého plnenia. Pri prvom plnení je cena za šampón 25,00 EUR. Cena opakovaného plnenia (každého ďalšieho do tej istej fľaše) 22,50 EUR. Prvé plnenie kondicionéra cena 32,10 EUR. Opakovným dopĺňaním zľava 10%, t.j. cena je 28,90 EUR.

 1. Nákup2. Nákup
ŠAMPÓN (HYDRATE, AMPLIFY, REPLENISH, GLOW)
Súčasťou prvého plnenia je 250ml. fľaška.
25,00€22,50€
KONDICIONÉR (HYDRATE, AMPLIFY, REPLENISH, GLOW)
Súčasťou prvého plnenia je 250ml fľaška.
32,10€28,90€

Výhody?

1. Každým doplnením do svojej recyklovateľnej fľaše ušetríte 10% na cene. Prineste radšej svoju fľašu späť k nám na doplnenie!
2. Kvalitnou vegánskou kozmetikou Authentic Beauty Concept prispievate k zdraviu vašich vlasov. Šetrne k prírode aj k vlasom.
3. Pomáhate spolu s nami prispieť k čistote oceánov a znižujete plastový odpad. Opakovaným dopĺňaním uštríte 83% pastov v porovnaní s nákupom 6 štandardných 300 ml fliaš jednorázových balení. 
4. Používaním vlasovej kozmetiky z Refill Baru, podporíte aj Hnutie za prirodzenú krásu. Sme jeho hrdým členom. Pridajte sa k revolúcií v doplňovacom systéme, tešíme sa na Vás!

Vaša Mirka Stroková, majiteľka

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.