Služby | STROKOWAY SALON

Služby

Poradenstvo

Pred prvou návštevou salónu krásy využite konzultáciu s vlasovou špecialistkou zdarma. V priebehu 30 minút zhodnotí kvalitu vlasov, vypočuje si vašu predstavu o účese a strihu, farbe a navrhne riešenie. Poradí aj so starostlivosťou o vlasy na doma, odporučí vlasovú kozmetiku.

Strih a hairstyling

Perfektný strih je základ úspechu dokonalého účesu. Naše kaderníčky vám navrhnú strih prispôsobený vašej tvári a postave tak, aby dokonale vystihoval vašu osobnosť. Inšpirujte sa v našej galérii účesov – ponúkame strihanie pre dámy, pánov aj deti.

Zosvetľovanie vlasov – Balayage

Vaše vlasy sú u nás v bezpečí. Zosvetľujeme s profesionálnymi vlasovými prípravkami čo najšetrnejším spôsobom. Využívame najnovšie technológie a postupy, ktoré pár rokmi neexistovali…napr. Balayage, Air Touch. Samozrejmosťou je, že po zosvetlení Vám vlasy opäť ošetríme profesionálnou vlasovou kozmetikou (aj na prírodnej báze).

Farbenie – jedinečný odtieň

Keď treba zmeniť farbu vlasov a máte radi zmenu, navštívte STROKOWAY® salón. Navrhneme individuálny farebný odtieň presne na mieru vašej osobnosti, farbe očí a pleti tak, aby tento odtieň dokonale sedel k vášmu životnému štýlu. Proste jedinečná farba, ktorá vychádza z vašej osobnosti a pritom je šetrná k vlasom. Pri farbení používame farbiaci systém Redken Chromatic a Shades eq.

100 % ochrana vlasov- ph Bonder

Sme maniaci na luxusnú starostlivosť o vlasy. Pri farbení a zosvetľovaní vlasov používame princíp dvojitej ochrany vlasov – hydratácia a pH Bonder, ktorý „stráži“ kyslíkové molekuly vo vlase . Pokiaľ sa ich aktivita počas zosvetľovania vlasu začne zrýchľovať, spomalí ich a tým zabráni poškodeniu vlasového vlákna. Preto aj jemný vlas bude v blond farbe vyzerať zdravo.

Ošetrenie – Chemistry System

Ponúkame vlasové kúry ako prvú pomoc pre vlasy zničené farbením, odfarbovaním, žehlením. Liečba vlasov profesionálnymi výrobkami REDKEN Chemistry vráti vašim vlasom objem, lesk a silu, obnovuje prirodzené ph vlasu a zaceľuje vlasovú kutikulu. Žiadajte u našich kaderníkov.

Školenia pre kaderníkov

Ste vlasový špecialista alebo majiteľ kaderníctva? Ponúkam profesionálne školenia hairdesignu a hairstylingu pre váš tím, ale aj pre jednotlivcov. Som REDKEN artist pre Slovenskú republiku. Školím rôzne techniky farbenia, air touch, balayage, ale poskytnem aj know-how z oblasti starostlivosti o vlasy. Som členkou Hnutia za prirodzenú krásu a preferujem krásne a zároveň zdravé vlasy. Obsah školenia prispôsobujem na mieru klientovi. Máte záujem?

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.