Refill bar - za každé naplnenie darček. | STROKOWAY Salón

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Máte rada eko zdravý životný štýl alebo hľadáte ekologickú inšpiráciu na originálny darček? U nás vám plníme kvalitnú vegánsku kozmetiku na vlasy do personalizovanej eko fľašky s menom obdarovaného. Navštívte salón Strokoway a podporte s nami udržateľnosť prírody aj zdravie vlasov. 

Za naplnenie vegánskeho šampóna a kondicionéra z prvej plniacej stanice zn. Authentic Beauty Concept Vás odmeníme vždy aj malým darčekom. Podľa typu vlasov máte na výber Glow, Replenish, Hydrate alebo Amplify.

Môžte si vybrať darček z ponuky mini cestovných balení. Náš tip – vyskúšajte novinku vegánsky krém 2in1 na hydratáciu pokožky rúk aj končekov vlasov. Rýchla absorbcia, žiadna mastnota, skvelá vôňa. 
 
Na etiketu recyklovaných obalov píšeme meno používateľa, druh šampóna podľa typu vlasov a dátum plnenia. S výberom vám ochotne poradíme. 
Fľašky sú súčasťou prvého plnenia grátis. Viac o Refill bare.
 
Hand and Hair Cream k dispozícii aj na Strokoway shop v klasickom balení 75ml, v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Darček zdarma k vlasovej maske

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si jednu výživnú vlasovú masku bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Zlacnili sme vegánske darčekové sety

Akciová cena -18% na vegán sety Authentic Beauty Concept v taštičke z organickej bavlny. Ak chcete zdravé vlasy, ošetrujte ich doma kozmetikou bez parabénov a silikónov.

Napíšte nám