Refill bar - za každé naplnenie darček. | STROKOWAY SALON

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Máte rada eko zdravý životný štýl alebo hľadáte ekologickú inšpiráciu na originálny darček? U nás vám plníme kvalitnú vegánsku kozmetiku na vlasy do personalizovanej eko fľašky s menom obdarovaného. Navštívte salón Strokoway a podporte s nami udržateľnosť prírody aj zdravie vlasov. 

Za naplnenie vegánskeho šampóna a kondicionéra z prvej plniacej stanice zn. Authentic Beauty Concept Vás odmeníme vždy aj malým darčekom. Podľa typu vlasov máte na výber Glow, Replenish, Hydrate alebo Amplify.

Môžte si vybrať darček z ponuky mini cestovných balení. Náš tip – vyskúšajte novinku vegánsky krém 2in1 na hydratáciu pokožky rúk aj končekov vlasov. Rýchla absorbcia, žiadna mastnota, skvelá vôňa. 
 
Na etiketu recyklovaných obalov píšeme meno používateľa, druh šampóna podľa typu vlasov a dátum plnenia. S výberom vám ochotne poradíme. 
Fľašky sú súčasťou prvého plnenia grátis. Viac o Refill bare.
 
Hand and Hair Cream k dispozícii aj na Strokoway shop v klasickom balení 75ml, v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.