Refill bar - darček scrunchie gumička. | STROKOWAY Salón

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Potešenie pre fanúšičky eko zdravého životného štýlu…V spolupráci so zn. Edited boli vyrobené 3 druhy eko gumičiek ako darček za podporu udržateľnosti. 

Vyberte si z 3 farebných možností tú svoju. Teraz ako darček za vegánske duo pre zdravé vlasy: Stačí si prísť naplniť Hydratačný šampón Hydrate z Refill baru a kúpiť stylingový Slaný sprej. Vieme, čo vlasy v lete potrebujú. Kvalitnú vegánsku kozmetiku bez umelých prísad, ktorá ich naozaj riadne vyživí. Plníme ju do personalizovanej eko fľašky s menom obdarovaného. Navštívte salón Strokoway a podporte s nami udržateľnosť prírody aj zdravie vlasov. 

Za kúpu vegánskeho DUA Vás odmeníme srunchie darčekom. 

 Termín plnenia si môžete rezervovať vopred:  Viac o Refill bare.
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom za nákup! Pekné leto.

Redken darček k nákupu

REDKEN letné trio s ošetrujúcim sprejom na vlasy ako darček za váš nákup! Vyberte si cestovné balenie a dajte stop mastným vlasom na vašej dovolenke.

Napíšte nám

Udržateľné a veselé Vianoce

Vegánska kozmetika zabalená v luxusnej papierovej krabičke, využijete ako šperkovnicu. Čapujeme kozmetiku aj z REFILL baru - darček mini maska .