Refill bar - darček scrunchie gumička. | STROKOWAY Salón

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Potešenie pre fanúšičky eko zdravého životného štýlu…V spolupráci so zn. Edited boli vyrobené 3 druhy eko gumičiek ako darček za podporu udržateľnosti. 

Vyberte si z 3 farebných možností tú svoju. Teraz ako darček za vegánske duo pre zdravé vlasy: Stačí si prísť naplniť Hydratačný šampón Hydrate z Refill baru a kúpiť stylingový Slaný sprej. Vieme, čo vlasy v lete potrebujú. Kvalitnú vegánsku kozmetiku bez umelých prísad, ktorá ich naozaj riadne vyživí. Plníme ju do personalizovanej eko fľašky s menom obdarovaného. Navštívte salón Strokoway a podporte s nami udržateľnosť prírody aj zdravie vlasov. 

Za kúpu vegánskeho DUA Vás odmeníme srunchie darčekom. 

 Termín plnenia si môžete rezervovať vopred:  Viac o Refill bare.
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si toto vegánske DUO bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Redken darček k nákupu

Posledné kusy REDKEN osušky ako darček za váš nákup! Vyberte si šampón a kondicionér na váš vlasový problém z novej produktovej rady Redken a odmeníme vás darčekom.

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru - SRUNCHIE

Kúp si Hydratačný vegánsky šampón + Nymph Salt Spray pre zdravý styling a ochranu vlasov pred teplom a pribalíme k tomu gumičku zn. Edited ako darček!
Príď si vybrať svoju scrunchie.