Refill bar - darček scrunchie gumička. | STROKOWAY SALON

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Potešenie pre fanúšičky eko zdravého životného štýlu…V spolupráci so zn. Edited boli vyrobené 3 druhy eko gumičiek ako darček za podporu udržateľnosti. 

Vyberte si z 3 farebných možností tú svoju. Teraz ako darček za vegánske duo pre zdravé vlasy: Stačí si prísť naplniť Hydratačný šampón Hydrate z Refill baru a kúpiť stylingový Slaný sprej. Vieme, čo vlasy v lete potrebujú. Kvalitnú vegánsku kozmetiku bez umelých prísad, ktorá ich naozaj riadne vyživí. Plníme ju do personalizovanej eko fľašky s menom obdarovaného. Navštívte salón Strokoway a podporte s nami udržateľnosť prírody aj zdravie vlasov. 

Za kúpu vegánskeho DUA Vás odmeníme srunchie darčekom. 

 Termín plnenia si môžete rezervovať vopred:  Viac o Refill bare.
 
Ďakujeme, že podporujete udržateľnosť s nami.
 
Mirka Stroková
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.