Redken darček za nákup | STROKOWAY SALON

Redken darček za nákup

Máte vlasový problém, ktorý potrebujete vyriešiť? Využite naše vlasové poradenstvo a navštívte náš salón krásy osobne. Využite akciu – ak si nakúpite u nás 2 produkty REDKEN odmeníme váš nákup peknou osuškou.  

Inšpirujte sa najpoužívanejšími produktovými radami na domáce ošetrenie vlasov.

Novinka, na ošetrenie oslabených vlasov od farbenia alebo odfarbovanie používajte Acidic Bonding Concentrate produkty, ktoré prinášajú spevnenie, uhladenie a nápravu rozštiepených končekov už po jedinom použití. Jednoduchá aplikácia, pozrite si video

EXTREME produktová rada na silu a obnovu vlasov, šampóny, kondicionéry alebo vlasové kúry s proteínom.

Produkty REDKEN sú známe svojou kvalitou a šetrným prístupom k citlivej pokožky hlavy aj s ohľadom na jej pH. Inovatívne balenia vlasovej kozmetiky sú farebne odlíšené, vyberajte podľa typu vlasov alebo vlasového problému. Akcia platí aj pre nákup na eshope ,kde nájdete komplet ponuku produktov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom za nákup! Pekné leto.

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Redken darček k nákupu

REDKEN letné trio s ošetrujúcim sprejom na vlasy ako darček za váš nákup! Vyberte si cestovné balenie a dajte stop mastným vlasom na vašej dovolenke.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.