Redken darček za nákup | STROKOWAY Salón

Redken darček za nákup

Máte vlasový problém, ktorý potrebujete vyriešiť? Využite naše vlasové poradenstvo a navštívte náš salón krásy osobne. Využite akciu – ak si nakúpite u nás 2 produkty REDKEN odmeníme váš nákup peknou osuškou.  

Inšpirujte sa najpoužívanejšími produktovými radami na domáce ošetrenie vlasov.

Novinka, na ošetrenie oslabených vlasov od farbenia alebo odfarbovanie používajte Acidic Bonding Concentrate produkty, ktoré prinášajú spevnenie, uhladenie a nápravu rozštiepených končekov už po jedinom použití. Jednoduchá aplikácia, pozrite si video

EXTREME produktová rada na silu a obnovu vlasov, šampóny, kondicionéry alebo vlasové kúry s proteínom.

Produkty REDKEN sú známe svojou kvalitou a šetrným prístupom k citlivej pokožky hlavy aj s ohľadom na jej pH. Inovatívne balenia vlasovej kozmetiky sú farebne odlíšené, vyberajte podľa typu vlasov alebo vlasového problému. Akcia platí aj pre nákup na eshope ,kde nájdete komplet ponuku produktov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Darček zdarma k vlasovej maske

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si jednu výživnú vlasovú masku bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám