Redken darček k nákupu | STROKOWAY Salón

Redken darček k nákupu

Máte vlasový problém, ktorý potrebujete vyriešiť? Využite naše vlasové poradenstvo a navštívte náš salón krásy osobne. Využite akciu – ak si nakúpite u nás 2 produkty REDKEN odmeníme váš nákup praktickým cestovnými mini balením ošetrujúceho spreja One united treatment.   

Ideálna zostava na dovolenku aj na domáce ošetrenie vlasov.

Novinka Amino mint šampón na často mastiace sa vlasy. Svieža vôňa a pocit osvieženia po každom umytí.  

Dry šampón Deep clean – suchý šampón na vlasy.

Produkty REDKEN sú známe svojou kvalitou a šetrným prístupom k citlivej pokožky hlavy aj s ohľadom na jej pH. Inovatívne balenia vlasovej kozmetiky sú farebne odlíšené, vyberajte podľa typu vlasov alebo vlasového problému. Akcia platí na salóne ale aj online na nákup na eshope 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si toto vegánske DUO bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru - SRUNCHIE

Kúp si Hydratačný vegánsky šampón + Nymph Salt Spray pre zdravý styling a ochranu vlasov pred teplom a pribalíme k tomu gumičku zn. Edited ako darček!
Príď si vybrať svoju scrunchie.