Multifunkčný olej na vlasy | STROKOWAY SALON

Multifunkčný olej na vlasy

REDKEN prináša novinku na vlasy Oil for all, multifunkčný olej na vlasy. Využijete ho na všetky typy vlasov – rovné, kučeravé, farbené, nefarbené či odfarbené. Olej dodá vašim vlasom okamžitý lesk a uľahčí ich tvarovanie aj úpravu. Eliminuje krepovanie, vlasy sú hladké a hebké na dotyk. Zároveň vysušené končeky odfarbovaných vlasov prevlhčuje.

Jednoduchá aplikácia. Na mokré vlasy ho aplikujete nanášaním prstami od stredu vlasov až po končeky. Potom vlasy vyfúkajte. Už pri fúkaní vlasov, je cítiť znateľný zjemňujúci efekt na vlasoch. Pre väčší lesk aplikujte opakovane podľa potreby.

Aj keď sa olej aj pri použití jednej kvapky zdá mastný, jeho absorbcia do vlasov je rýchla a prirodzená, vďaka jeho zloženiu. Olej urýchľuje sušenie a zároveň ochraňuje vlas pred teplom. Ideálny produkt pre tých, čo chcú mať lesklé a hodvábne vlasy a nemusia mať strach, že vlasy budú ťažké, alebo mastné.

Chcete vidieť účinky oleja na vlasoch? Prezrite si ako vyzerajú vlasy PRED a PO použití oleja na ukážkach kučeravých vlasov, na odfarbených krátkych vlasoch a na dlhých vlasoch. Multifunkčný olej je vhodným darčekom pre každú ženu, ktorá ma rada zdravé a krásne vlasy. OIL FOR ALL zn. REDKEN zakúpite na našom Eshope Strokowayshop, nájdete v sekcii ALL TYPES, starostlivosť o všetky typy vlasov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom za nákup! Pekné leto.

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Redken darček k nákupu

REDKEN letné trio s ošetrujúcim sprejom na vlasy ako darček za váš nákup! Vyberte si cestovné balenie a dajte stop mastným vlasom na vašej dovolenke.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.