Multifunkčný olej na vlasy | STROKOWAY SALON

Multifunkčný olej na vlasy

REDKEN prináša novinku na vlasy Oil for all, multifunkčný olej na vlasy. Využijete ho na všetky typy vlasov – rovné, kučeravé, farbené, nefarbené či odfarbené. Olej dodá vašim vlasom okamžitý lesk a uľahčí ich tvarovanie aj úpravu. Eliminuje krepovanie, vlasy sú hladké a hebké na dotyk. Zároveň vysušené končeky odfarbovaných vlasov prevlhčuje.

Jednoduchá aplikácia. Na mokré vlasy ho aplikujete nanášaním prstami od stredu vlasov až po končeky. Potom vlasy vyfúkajte. Už pri fúkaní vlasov, je cítiť znateľný zjemňujúci efekt na vlasoch. Pre väčší lesk aplikujte opakovane podľa potreby.

Aj keď sa olej aj pri použití jednej kvapky zdá mastný, jeho absorbcia do vlasov je rýchla a prirodzená, vďaka jeho zloženiu. Olej urýchľuje sušenie a zároveň ochraňuje vlas pred teplom. Ideálny produkt pre tých, čo chcú mať lesklé a hodvábne vlasy a nemusia mať strach, že vlasy budú ťažké, alebo mastné.

Chcete vidieť účinky oleja na vlasoch? Prezrite si ako vyzerajú vlasy PRED a PO použití oleja na ukážkach kučeravých vlasov, na odfarbených krátkych vlasoch a na dlhých vlasoch. Multifunkčný olej je vhodným darčekom pre každú ženu, ktorá ma rada zdravé a krásne vlasy. OIL FOR ALL zn. REDKEN zakúpite na našom Eshope Strokowayshop, nájdete v sekcii ALL TYPES, starostlivosť o všetky typy vlasov.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.