Ľahký krém na ruky aj vlasy | STROKOWAY SALON

Ľahký krém na ruky aj vlasy

Hľadáte inšpiráciu na originálny darček? Prinášame novinku vegánsky krém 2in1. Hydratácia pokožky rúk aj končekov vlasov top ľahkým krémom s rýchlou vstrebateľnosťou od Authentic Beauty Concept. Fantastická vôňa aj účinok, overená nielen mnou, ale aj kaderníckou komunitou Hnutie za prirodzenú krásu.
 
Vegánska overená receptúra s čistými ingredienciami a Bakuchiolom. V tomto zimnom období doplnok každej správnej dámy ale aj pána. Vôňa je ľahká a svieža a ihneď si vás získa. Balenie v tube o objeme  75ml, čo sa a hravo skryje do kabelky.
 
Ak budete náhodou v salóne Strokoway, určite Hand and Hair Light Cream vyskúšajte, kde si ho môžete priamo aj zakúpiť.
 
K dispozícii je aj na eshope Strokoway shop v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ak vás krém zaujal, v najvýhodnejšej cene ho získate v rámci exkluzívneho trio balíčka v taštičke z organickej bavlny – tuba v tom istom objeme 75 ml.
 
Otestovala za Vás Mirka Stroková.
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.