Ľahký krém na ruky aj vlasy | STROKOWAY Salón

Ľahký krém na ruky aj vlasy

Hľadáte inšpiráciu na originálny darček? Prinášame novinku vegánsky krém 2in1. Hydratácia pokožky rúk aj končekov vlasov top ľahkým krémom s rýchlou vstrebateľnosťou od Authentic Beauty Concept. Fantastická vôňa aj účinok, overená nielen mnou, ale aj kaderníckou komunitou Hnutie za prirodzenú krásu.
 
Vegánska overená receptúra s čistými ingredienciami a Bakuchiolom. V tomto zimnom období doplnok každej správnej dámy ale aj pána. Vôňa je ľahká a svieža a ihneď si vás získa. Balenie v tube o objeme  75ml, čo sa a hravo skryje do kabelky.
 
Ak budete náhodou v salóne Strokoway, určite Hand and Hair Light Cream vyskúšajte, kde si ho môžete priamo aj zakúpiť.
 
K dispozícii je aj na eshope Strokoway shop v kategórii Za hranicou vlasov. 
 
Ak vás krém zaujal, v najvýhodnejšej cene ho získate v rámci exkluzívneho trio balíčka v taštičke z organickej bavlny – tuba v tom istom objeme 75 ml.
 
Otestovala za Vás Mirka Stroková.
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Darček zdarma k vlasovej maske

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si jednu výživnú vlasovú masku bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám