Letná akcia eko pohár na kávu | STROKOWAY Salón

Letná akcia eko pohár na kávu

Za nákup darček! Vyberte si akékoľvek 2 produkty holistickej prémiovej značky Authentic Beauty Concept (šampón+kondicionér) a máte eko pohár na svoju obľúbenú kávu! 
  • Urobte malý krok pre životné prostredie a používajte vegánske výrobky v recyklovaných obaloch.
  • Znižujte odpad vďaka nášmu opakovateľne použiteľému poháru. Vyrobený z fermentovaného rastlinného škrobu, bez toxických látok. 
  • Vhodný aj do umývačky aj mikrovlnky. 

Pokiaľ navštívite osobne Strokoway salón na Lazaretskej 13 v Bratislave, tak vám nielen poradíme ktoré dva produkty sú vhodné na letné ošetrenie Vašich vlasov, ale  do pohára dostanete aj skvelú kávu grátis! Neváhajte, množstvá eko pohárov sú limitované.  

Akcia 2+1 platí aj na Eshope

Nad 60 EUR máte dopravu zdarma. S výberom vlasovej kozmetiky vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814. Príjemný nákup.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Darček zdarma k vlasovej maske

Chcete dopriať vlasom doma kvalitnú starostlivosť? Vyberte si jednu výživnú vlasovú masku bez prabénov a silikónov a darček je váš!

Refill bar – za každé naplnenie darček.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Napíšte nám