Letná akcia eko pohár na kávu | STROKOWAY SALON

Letná akcia eko pohár na kávu

Za nákup darček! Vyberte si akékoľvek 2 produkty holistickej prémiovej značky Authentic Beauty Concept (šampón+kondicionér) a máte eko pohár na svoju obľúbenú kávu! 
  • Urobte malý krok pre životné prostredie a používajte vegánske výrobky v recyklovaných obaloch.
  • Znižujte odpad vďaka nášmu opakovateľne použiteľému poháru. Vyrobený z fermentovaného rastlinného škrobu, bez toxických látok. 
  • Vhodný aj do umývačky aj mikrovlnky. 

Pokiaľ navštívite osobne Strokoway salón na Lazaretskej 13 v Bratislave, tak vám nielen poradíme ktoré dva produkty sú vhodné na letné ošetrenie Vašich vlasov, ale  do pohára dostanete aj skvelú kávu grátis! Neváhajte, množstvá eko pohárov sú limitované.  

Akcia 2+1 platí aj na Eshope

Nad 60 EUR máte dopravu zdarma. S výberom vlasovej kozmetiky vám ochotne poradíme, stačí zavolať na 0907 640 814. Príjemný nákup.

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Šperkovnica a eko štipec ako darček

Výhodný nákup šampónu a kondicionéru v balení šperkovnica s darčekom za nákup – biely perleťový eko štipec. Podporujeme udržateľnosť, balené v eko obaloch.

Biely eko hrebeň ako darček

Chcete dopriať vlasom počas leta kvalitnú starostlivosť? Hydratujte vlasy doma či na dovolenke s vegánskym autentickým duom bez prabénov a silikónov. Hrebeň ako darček.

Set pre citlivú pokožku hlavy

Svrbí vás pri umývaní vlasov často pokožka hlavy? Skúste nové vegánske DUO bez prabénov a silikónov aj s darčekom mini maskou za nákup! Umývajte si vlasy v lete tak často ako potrebujete.

Napíšte nám

OTVORENÉ

Príďte si doplniť šampón a kondicionér z Refill baru. Každé opakované plnenie s 10% zľavou. Nákup vlasovej kozmetiky 24/7 online na STROKOWAYSHOPe.