Biely eko hrebeň ako darček | STROKOWAY Salón

Biely eko hrebeň ako darček

Radi rozdávame darčeky a odmeňujeme Vaše nákupy, preto každý mesiac v tomto roku nájdete na salóne ale aj na eshope ZVÝHODNENÚ PONUKU.
 
Len do vypredania zásob toto leto v ponuke:  
Kúpte si jednu vegánsku želé hydratačnú masku a k tomu povzbudzujúci vodu na vlasy aj tvár získate darček zdarma krásny biely eko hrebeň.
  • Hydratačná želé maska na masáž pokožky hlavy aj vlasov,
  • Povzbudzujúca voda s rambutanom na osvieženie tváre a pre výživu vlasov

Navštívte náš salón osobne alebo využite objednávku online na https://www.strokowayshop.com/sety/set-with-white-eco-combset-s-bielym-eko-hrebe%C5%88on

Produkty sú balené v PCR recyklovaných obaloch. Vegánska vlasová kozmetika je bez parabénov, silikónov a umelých prísad. Len čisté prírodné ingrediencie pre zdravé vlasy a udržateľnosť prírody.
 
odporúča Miroslava Stroková, hairstylistka a majiteľka Strokoway salon a Strokowayshop
 
 
 
 

Zdieľaj:

Ďalšie novinky

Refill bar – darček scrunchie gumička.

Príď si naplniť vegánsky šampón a kondicionér z Refill baru do svojej personalizovanej fľašky a odmeníme ťa darčekom. Fľašky z recyklovaných materiálov dostaneš od nás grátis.

Redken darček k nákupu

Posledné kusy REDKEN osušky ako darček za váš nákup! Vyberte si šampón a kondicionér na váš vlasový problém z novej produktovej rady Redken a odmeníme vás darčekom.

Bare šampón pre alergikov

Svrbieva vás pokožka hlavy po umytí, patríte k alergikom? Skúste Bare šampón s obsahom spiruliny, bez parabénov a silikónov. Čistá vegánska receptúra pre zdravé vlasy.

Napíšte nám

Odmeňujeme čapovanie z Refill baru - SRUNCHIE

Kúp si Hydratačný vegánsky šampón + Nymph Salt Spray pre zdravý styling a ochranu vlasov pred teplom a pribalíme k tomu gumičku zn. Edited ako darček!
Príď si vybrať svoju scrunchie.